Новорічні та Рiздвянi пісні (Збірка №3)
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Новорічні та Рiздвянi пісні (Збірка №3)

З радістю продовжуємо чудову традицію напередодні зимових свят ділитися з вами тематичною українською музикою! Відповідні добірки українських новорічних та різдвяних пісень попередніх років ви можете віднайти на нашому сайті тут і тут, а щодо сьогоднішньої компіляції, то вона у своїй більшості складається зі свіжих цьогорічних творів. Для прикладу, різдвяна пісня від «ТНМК» взагалі з’явилася у мережі тільки сьогодні. Насолоджуйтесь!

Хочеться побажати читачам «Нотаток» невичерпного оптимізму, що став би для вас вірним супутником протягом усього 2017 року, а також, звісно, ще більше і більше якісної сучасної української музики! Нехай приємна атмосфера зимових свят стане гарним плацдармом успішного року Вогняного Півня.

Астрологи запевняють, що оскільки півень за своєю натурою є виключно домашнім птахом, найкращим рішенням зустріти його іменний рік буде саме святкування у домашньому колі родини. Не забудьте напередодні свят привітати далеких родичів і старих друзів, одягнути яскраві або строкаті вбрання та прибрати у хаті. Не зліть півня!

Миру нам усім!

Новорічні та Рiздвянi пісні

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *