Novi та К. Науменко – Я Дарую Тобі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Novi та К. Науменко – Я Дарую Тобі (Сингл)

Учасники столичного рок-гурту Novi спільно із вокалістом метал-бендів Sunrise та Conquest Костянтином Науменко, нещодавно записали та оприлюднили святкову композицію під назвою «Я Дарую Тобі», яка стала справжнім новорічним та різдвяним презентом для їхніх слухачів. Запис та зведення свіжого треку вже характерно відбувалися на київській студії звукозапису Sunrise Studio.

Цікаво, що пісня «Я Дарую Тобі» є результатом творчої сімейної роботи, адже до її створення була долучена ціла музична родина: чоловік, дружина та навіть їхня півторамісячна дитина. Загалом у роботі над новорічною композицією приймали участь Дар’я Науменко (вокал, клавішні), Віра Науменко (дитячий вокал), Костянтин Науменко (вокал, бас, програмування ударних) та Олександр Зубрицький (гітара).

Слідкуйте за новинами та анонсами від Novi та гуртів Костянтина Sunrise та Conquest у соціальних мережах! До речі, вже 19 січня Sunrise обіцяють оприлюднити у всесвітній мережі свій новий сольний альбом під назвою Absolute Clarity. Музиканти анонсували у ньому окрім фірмового melodic power/speed metal звучання також рясне використання клавішних інструментів та інші нетривіальні музичні експерименти. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *