Notes – Полілог
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Notes – Полілог (Альбом)

Дніпровський проект під назвою Notes завершив роботу над своїм першим повноформатним альбомом «Полілог», розпочату ще на самісінькому початку весни поточного року, в часи, коли гурт існував у форматі дуету та складався з Олеся Степанова та Анни Баранцевої (ех-«Недаремно»). Але наразі Notes – це повноцінна жива команда, що музиканти вчергове продемонстрували за допомогою матеріалу своєї нової одинадцятитрекової платівки. Всю роботу над релізом, до речі, учасники формації провадили виключно своїми власними силами, що додало йому ще більшої самобутності.

«Альбом «Полілог» – це невелика сюжетна історія, його пісні побудовано у формі спілкування або розповідей героїв, основною ідеєю яких є суб’єктивізм. Це протидія між бажанням зрозуміти один одного до кінця і неможливістю цього, бо кожен сприймає реальність крізь призму свого досвіду», – розповів «Нотаткам» засновник Notes Олесь Степанов.

Варто зазначити, що кожна пісня платівки «Полілог» має свою власну ілюстраційну обкладинку, створену молодою художницею Літою Хейфец. Саме під час виставки її робіт у дніпровському Музеї Українського Живопису відбулася перша публічна презентація нового диску від Notes.

Наостанок додамо, що наразі Notes планують здійснити міні-тур декількома містами України спільно з іншою дніпровською командою Forgotten Lizzard, а також продовжують активно працювати над новим авторським матеріалом. Прем’єра наступного синглу запланована вже на кінець листопада, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. ванюша says:

    це ж не українська музика

    1. У цьому релізі від Notes є україномовні пісні. Саме тому ми вас із ним познайомили)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *