Notes – Листи
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Notes – Листи (Сингл)

Завдяки учасникам молодого гурту Notes, музичні листи з міста Дніпро у буквальному сенсі розлетілися всією Україною у пошуках своїх потенційних слухачів. Як ви вже, напевно, зрозуміли, новий сингл команди отримав саме таку назву – «Листи», та став першою виданою роботою з майбутнього лонг-плею колективу. Запис треку відбувався на двох місцевих студіях RMM та The Factory.

«Він писався наче як джем з підсвідомістю: була мелодія, яку я наспівував по колу нескладними звуками багато разів, поки в потрібних місцях по одному не стали слова. Музично – це експеримент з новим звуком, дещо більш електронним і значно більш темним. Не в останню чергу, на написання пісні під назвою «Листи» мене надихнув фільм «Метахаос» Алессандро Баварі», – поділився з нашим веб-сайтом фундатор гурту Notes Олесь Степанов.

Разом з тим він додав, що майбутній альбом від Notes представлятиме собою абсолютно нову сюжетну лінію, але з відсилками до першого альбому «Полілог» (ознайомитись із цим релізом також можна на «Нотатках» за наступним посиланням). Офіційний реліз даної платівки заплановано на початок майбутнього 2018 року, тож слідкуйте за новинами.

Українська музика: Notes – Листи

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *