NOTA NEO – Ти до мене не ходи
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

NOTA NEO – Ти до мене не ходи (Відео)

В основу композиції «Ти до мене не ходи» у виконанні дівочого поп-фолк гурту NOTA NEO покладено українську народну співанку, співзвучну із сьогоденним актуальним закликом більше сидіти вдома через пандемію.

Дівоча поп-фолк формація з міста Луцьк працює у жанрі обробки народної пісні, але у репертуарі гурту присутні й авторські роботи. Цьогоріч колектив відзначив двадцятиріччя діяльності (!) релізом свого другого студійного альбому «Чисті озерця», куди потрапила і пісня «Ти до мене не ходи».

Що ж стосується відео, то дівчата назвали його карантинним роликом до пісні, адже знімали його під час карантину, коли зібратися разом не було можливості. Початково учасниці команди планували зробити прем’єру цієї пісні на сольному великому концерті, але незадовго до нього розпочався згаданий карантин, відтак презентація композиції у супроводі відео відбулася у форматі онлайн.

«Цю пісню слухачі пропонують слухати замість порад МОЗ про обмеження пересування та проведенню часу вдома :) Жартуємо, хоча це реальний коментар до відео», – кажуть учасниці NOTA NEO.

Гурт відзначений премією Кабміну за внесок молоді у розбудову держави, був півфіналістом національного відбору «Євробачення 2005», неодноразові учасники телепроекту «Фолькmusic».

NOTA NEO – Ти до мене не ходи
Гурт y FB
Альбом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *