NoMaD GURU – HOLODY
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

NoMaD GURU – HOLODY (Кліп)

Етно-електронний гурт NoMaD GURU представляє відео на сингл HOLODY, першу з 3-х саг про перетворення людини в пошуках відповідей. Присвячується тим, хто в один прекрасний день вийде з кокону страхів оновленим і по-справжньому живим.

NoMaDguru – музика почуттів, звукова сутність народжена в імпровізації міських шаманів Нати Турбіної і Дена Апранича. «Спочатку нас було троє, і NMD – це перші літери наших імен. NoMaD GURU – кочівник, той, хто не прив’язаний до певного місця та форми.

Guru – це нагадування про те, як Музика зібрала нас, подібно мудрому наставнику, щоб зробити частиною чогось більшого, що виходить за межі індивідуального его.

З моменту народження наш гурт вже прожив маленьке життя – перші невеликі перемоги, фестивальне літо, випуск альбому, участь у «Голосі», запрошення Руслана Квінти спробувати свої сили у відборі на Євробаченні 2020, перші втрати в колективі, десь брак досвіду, притирання один до одного, і ми не помітили, як Гуру зажив самостійним життям, спрямовує нас і не дає зупинитися…», – каже Ната Турбіна (вокал, саундпродюсер).

«Ми познайомилися одного разу на барабанному джемі в одному з Арт-просторів Києва і просто не змогли зупинитися. Вирішили продовжити і записати те, що придумали при зустрічі. Горловий спів, дримба, пронизливий жіночий вокал. Щось первісне було в цьому. І ми подумали, що це обов’язково має бути з електронікою. Подумали, захотіли, і це сталося», – додає Ден Апранич (діджеріду, дримба, горловий спів).

За словами музикантів, сучасні Гуру більше не йдуть у ліс і не сидять там в нірвані. Гуру знаходяться серед нас. Відео HOLODY занурює в атмосферу пошуку відчуттів самого себе. Сьогодні кожен може стати Гуру, майстром, але, впершу чергу, майстром для самого себе. «Ми представляємо в NoMaD GURU подорожнього, який йде по життю, проживає досвід, і ділиться своїми дорожніми замітками в музичних сагах. Перша з них – HOLODY. Іди у свій страх. Це початок шляху».

NoMaD GURU – HOLODY
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Мария says:

    Молодцы. Наблюдаю за ними с прошлого лета. Хороший клип.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *