Ноктурналія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ноктурналія (Збірка)

«Ноктурналія» – друга в історії української музики тематична збірка матеріалу даркфолк стилістики, укладена та видана спеціалізованим порталом Khatacomb. Вона вмістила у себе шість виконавців, дванадцять пісень, три мови і найрізноманітніше розуміння жанру, яке можна зустріти у наших широтах. Додамо, що весь представлений матеріал можна вільно послухати або завантажити за нищевказаними посиланнями.

«Даркфолк – жанр родом з 80-х, що поєднував традиції британського акустичного експериментального фолку 60-70-х та досягнення індустріальної музики 70-х. Визначальними рисами для нього стали зацікавлення у відновленні європейської традиції на противагу сучасному світогляду та розуміння музичної творчості як свідомого магічного акту. В Україні даркфолк існував з кінця 1990-х і 2005 року та результував у виникнення першої та єдиної на той момент компіляції «Полин квітне». Більшість артистів – її учасників – завершили свій творчий шлях, але попри малу популярність жанру, поступово з’явилося нове покоління зацікавлених музикантів, яке ми й вирішили зібрати на своїй, другій компіляції. Збірка містить 12 треків від 6 виконавців з різних регіонів країни (Дніпро, Одеса, Київ, Миколаїв та ін.), що переосмислюють даркфолкову естетику як у більш традиційному акустичному втіленні, так і у поєднанні з елементами інших жанрів», – пояснюють видавці збірки.

Ще більше деталей про компіляцію та навіть тексти представлених на диску пісень, ви можете віднайти безпосередньо на сайті Khatacomb.

Завантажити
Bandcamp

Українська музика: Ноктурналія

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Vudu says:

    Вітаю. Дякую за кльовий проект. А першу ще частину можете відшукати?

    1. Ната says:

      Ну то не перша частина, а перша збірка, бо ми цілком автономні) Її, мабуть, можна спробувати завантажити звідси – toloka.to/tracker.php?nm=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD+%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *