Nokturnal Mortum – Істина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Nokturnal Mortum – Істина (Альбом)

Шанувальникам української екстремальної музики, звісно ж, не треба пояснювати, хто такі Nokturnal Mortum та яку роль на світовій metal-сцені вони наразі відіграють, та й, з рештою, відігравали раніше, чи не з першого свого офіційного релізу. Культова українська black/pagan metal команда мовчала довгих вісім років, і от, нарешті, ми вже маємо можливість познайомити вас із новим епічним творінням харків’ян під символічною назвою «Істина».

Ні, це аж ніяк не класичний блек-метал, це оновлений середньотемповий прогресивний жанр, який учасникам Nokturnal Mortum, якщо так можна висловитися, вдалося максимально природно підлатувати під самих себе, вчинивши тим самим нову віху розвитку даної, здавалося би вже остаточно сформованої, стилістики. Тож тепер усі меломани можуть переконатися, що зовсім не гітари є головним рушієм подібних музичних напрямків, адже у своїй «Істині» Nokturnal Mortum знову ж таки зробили відчутний акцент на звучання фолкових інструментів на кшталт сопілки, скрипки та цимбалів, із кожною наступною піснею поступово занурюючи слухача в атмосферу стародавніх часів єднання з природою та дозволяючи, немов, зазирнути у душу українського народу, відчути всі його вікові страждання та відчай. А ще, звісно, його боротьбу та піднесення духу. А тепер додайте до цього всього професійну роботу британського саунд-продюсера Грега Чендлера (Priory Recording Studios), чиє долучення до роботи дозволило остаточно вивести платівку NM на світовий метал-рівень за якістю подачі матеріалу, та водночас лишити у ній відчутну українську душу.

Загалом «Істина» від Nokturnal Mortum вмістила у себе дванадцять логічно вибудованих треків, серед яких є звичні інтро та аутро, а також кавер-композиція «Ліра», авторства іншого культового гурту «Кому Вниз». Придбати цю, без перебільшення, монументальну для української блек-метал сцени платівку можна на офіційних музичних сервісах, або замовивши фізичний компакт-диск із вражаючим буклетом на 56 сторінок, в основі якого знаходиться картина шведського художника Крістіана Валіана, знаного співпрацею з такими монстрами як Dark Funeral, Bathory, Dark Tranquillity, Tiamat та іншими.

Українська музика: Nokturnal Mortum – Істина

Придбати


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    типові бластібти замінили цимбальним лупашивом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *