Noïzedry – Rushay ta ydy
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Noïzedry – Rushay ta ydy (Сингл)

Rushay ta ydy – це перший опублікований запис молодого електронного гурту Noїzedry, який було засновано всього лише близько півроку тому. Юна музична формація обрала за основу експериментальний вектор розвитку на перетині напрямків synthpop, idm, bass, rave та супутніх до них стилів і, як ви вже зрозуміли, має на меті створювати сучасну електронну українську музику позбавлену будь-яких шаблонів жанру. Що ж цього глобального прагнення виходить на самісінькому початку діяльності колективу, ви вже зараз маєте можливість дізнатися завдяки дебютному україномовному синглу Rushay ta ydy, записаному виключно власними силами музикантів.

«Основною ідеєю нашого первістка під назвою Rushay ta ydy є пошук особистих мотивів у динамічному навколишньому світі та спроба розв’язати внутрішні протиріччя. Ця пісня була написана ще декілька років тому учасницею гурту на псевдо GarnaVutka, але нещодавно отримала абсолютно нове звучання вже у рамках проекту Noїzedry», – розповів «Нотаткам» ще один учасник колективу Олександр Баланчук.

Він також зазначив, що наразі noїzedry активно працюють над подальшим авторським матеріалом, що з часом має сформувати майбутній міні-альбом команди, реліз якого орієнтовно заплановано на весну наступного року. Окрім того, музиканти готуються презентувати свій проект наживо і вже зараз формують задля цього спеціальну концертну програму. Долучайтеся до спільнот колективу у соціальних мережах та слідкуйте за його розвитком разом із нами!

Noïzedry – Rushay ta ydy

Завантажити
Придбати


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Олена says:

    Цікава та неординарна музика, чудовий вокал. Дуже сподобалось.

  2. leskris says:

    космично )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *