No Limits – Свою свободу знайдем
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Свою свободу знайдем (Сингл)

У своєму черговому студійному синглі львів’яни з команди No Limis продовжують розпочаті раніше музичні пошуки, обравши на цей раз у якості їхнього об’єкту поняття свободи у найширшому сенсі. Автором тексту новинки під назвою «Свою свободу знайдем» вже звично виступив вокаліст гурту Андрій Мицак, а над фінальним аранжуванням і подальшим записом працювала вся команда No Limits.

«Для нас надзвичайно важливо, щоб кожен слухач сприймав пісню «Свою свободу знайдем» не буквально, а по-своєму. Ми хотіли, щоб після прослуховування, людина задалась питанням особистої свободи, задумалася про те, чим саме є свобода і як її досягнути. При чому неважливо походження цієї свободи – це може бути свобода від рутинних робочих буднів, пошук гармонії з природою чи близькою людиною, а можливо у когось виникнуть більш глобальні думки чи навіть ідеї. І на останок традиційно заявляємо, що не змусимо слухачів довго чекати наступного релізу, адже ми хочемо якнайшвидше дати можливість почути весь наш альбом повністю», – прокоментував для «Нотаток» новий трек гітарист команди Андрій Тарчанин.

Тож якщо ви не проти зануритися у роздуми про зовнішню та внутрішню свободу, бажаємо приємного прослуховування, але не забувайте, що тільки-но ви вже все добряче обміркуєте, хлопці обіцяють одразу ж підкинути нову порцію дров у багаття, презентувавши наступний сингл.

Українська музика: No Limits – Свою свободу знайдем

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *