No Limits – Porokh
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Porokh (Сингл)

Як і обіцяли своїм слухачам львів’яни з гурту No Limits, їхня нова пісня Porokh стала наочною демонстрацією оновленого звучання колективу, приправленою, до того ж, скритим підтекстом. Автором слів виступив фронтмен гурту Андрій Мицак, а запис проходив на львівській студії Jenny Records.

«Пісня Porokh є досить новою – від її написання до студійного запису фактично минуло менше місяця. Можливо хтось скаже, що вона на політичну тематику. Можливо… А можливо і ні. У будь-якому випадку пропонуємо слухачам зробити висновки самостійно», – розповів «Нотаткам» Андрій.

Щодо подальших планів на майбутнє, то в першу чергу No Limits планують не потрапити під слідство через такі композиції, а якщо серйозно, то хлопці продовжують працювати над новим матеріалом. За їхніми словами, у гурту вже накопичено достатньо свіжих пісень, тож невдовзі музиканти повернуться до студійної роботи. У якому саме форматі (чи то буде EP, чи повноформатний альбом) слухачі отримають наступну порцію творчості від No Limits, поки що достовірно невідомо, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *