No Limits – Планета
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Планета (Сингл)

Ще одна цікава новинка надійшла до нас з міста Лева, від молодого гурту No Limits, який презентував у мережі свіжий сингл під назвою «Планета» зі свого майбутнього лонг-плею. Свій фінальний вигляд пісня набула завдяки спільним зусиллям команди No Limits, а її текстом і музикою займались Андрій Мицак та Андрій Тарчанин, вокаліст та гітарист відповідно.

«Запис «Планети» відбувся ще влітку минулого 2016 року, але тоді ми не поспішали оприлюднювати трек, чекали більш підходящого моменту. Наразі ми на фінішній прямій роботи над альбомом і це перший реліз за дуже тривалий час. Головна ідея композиції «Планета» – це пошук. Це може бути ідея пошуку себе, пошуку істини – у кожного своє унікальне бачення. У нашому випадку це пошук музичний. Адже ми дуже часто зазначаємо про те, що знаходимося в процесі пошуку свого місця в музичному світі. Змінюємо загальне звучання команди, експериментуємо на студії та репетиціях, намагаємось вийти на принципово новий якісний рівень», – розповіли читачам «Нотаток» музиканти No Limits.

Разом з тим варто відмітити, що «Планета» є далеко не останньою новинкою від львівської команди на найближчий час – незабаром будуть нові пісні, адже хлопці вирішили презентувати свій новий альбом потреково. Слідкуйте за подальшими новинами та не пропустіть наступні релізи!

Українська музика: No Limits – Планета

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *