No Limits – Не я
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Не я (Сингл)

Львів’яни з гурту No Limits вирішили не відкладати справу у довгу шухляду та одразу ж після Великодніх свят взялися за підготовку релізу своєї нової пісні «Не я». Дана композиція була написана фактично ще на самому початку існування гурту (колектив було засновано у 2011 році), зазнавши за весь цей час чималих вдосконалюючих видозмін, чому також посприяло її регулярне виконання на живих виступах No Limits. Прем’єра треку відбулася у рамках «марафону» з презентації альбому команди, який музиканти представляють слухачам у вигляді окремих web-синглів.

«Всі ці роки ми його плекали, виношували і вигадували способи, як заставити «Не я» зазвучати ще краще. Поціновувачі музики No Limits могли чути цю пісню багато разів на концертах, але оновлене аранжування суттєво відрізняється від почутого раніше. Напевно, його можна порівняти з американськими гірками – повільно набираєш висоту, і потім різко вниз, знову догори, розслабляєшся від думки, що вже все… і знову вниз головою. Працювали ми над «Не я» десь приблизно так само», – посміхаючись, відмічає гітарист гурту Андрій Тарчанин.

Своєю новою роботою учасники No Limits закликали слухачів не гаяти час на непотріб, зайнятися дечим корисним і насправді важливим, нагадуючи, що всі ми прийшли у цей світ заради чогось великого. Далі буде!

Українська музика: No Limits – Не я

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *