No Limits - Ми ті, хто ми є
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Ми ті, хто ми є (ЕР + кліп)

Пройдешній 2014 рік став знаковим для ще однієї молодої української музичної команди. Адже саме у ньому музиканти львівського поп-рок гурту No Limits представили широкому загалу свій перший кліп на пісню «Ми ті, хто ми є», а під сам кінець року і дебютний EP-реліз з семи композицій, що отримав тотожну назву.
Колектив, який було засновано у 2011 році, на самому початку свого творчого шляху носив іншу назву – «Карт-Бланш». Музиканти природньо прагнули експериментувати, вчитися і віднайти власний комфортний музичний напрямок, на що було витрачено багато часу і зусиль. І коли справа дійшла до запису першої серйозної компіляції студійного матеріалу, труднощі гурту No Limits не закінчились. Музиканти приїхали працювати над своїми композиціями на київську студію звукозапису, проте по завершенню роботи виявили багато технічних недоліків у записаному матеріалі. Відповідно, отримавши у якості фінального результату лише чималу кількість згаяного часу, витрачених фінансових ресурсів та нервів, хлопці зрозуміли, що до презентації альбому на той час було ще дуже далеко. Проте вони не опустили руки, і знову взялися до студійної роботи, на цей раз у своєму рідному місті.
Цього разу результати роботи були куди більш продуктивнішими – в останні дні 2014 року світ побачив дебютний EP гурту No Limits під назвою «Ми ті, хто ми є». «Наш альбом народився у боротьбі, у боротьбі із нами самими! Ми дійшли спільного висновку, що представимо увазі слухача саме ці сім треків, які на нашу думку і повинні бути почутими. Ми не хочемо цим сказати, що решта пісень не варті Вашої уваги! Ні в якому разі. Просто ми вже трохи виросли, і як музиканти, і як люди. Цим ми хочемо сказати, що музика повинна дорослішати разом з нами. У цьому випадку акцент був зроблений на якість, а не на кількість», – розповіли учасники гурту.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/69917555″ params=”color=373737&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вже зараз, практично без перепочинку, музиканти зайнялись створенням нового музичного матеріалу для свого другого релізу, презентація якого запланована на літо 2015 року. Ну і на сам кінець пропонуємо вам переглянути дебютний відеокліп No Limits на титульну композицію з новопредставленого EP. Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту на сторінці спільноти ВКонтакті та на офіційному сайті формації.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, No Limits, Ми ті, хто ми є, ЕР, кліп, 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *