No Limits – Хітяра
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Хітяра (Сингл)

Хлопці з гурту No Limits продовжують порціонно презентувати музичний матеріал зі свого майбутнього студійного альбому і наразі вже готові познайомити вас з новим, п’ятим за ліком, іронічним синглом під назвою «Хітяра». За словами музикантів, нова робота є сатиричним протестом проти музики, яка не має нічого спільного з мистецтвом, але якій вдалося заполонити радіо та телебачення.

«Ця пісня досить несподівано з’явилась у репертуарі No Limits. «Хітяра» була написана менше ніж за 30 хвилин – текст і музика просто-таки «вилетіли» з нас. Ми не намагались вигадати нереальну історію, ми написали все як є, лише правду без жодних перебільшень. Тоді ж ми вперше зіграли її на репетиції і від того дня композиція практично не зазнала змін. Для нас це унікальний випадок. Маємо надію, що нова пісня вам сподобається і ви підтримаєте наш протест», – звертаються до читачів «Нотаток» учасники No Limits.

Як ви вже зрозуміли, команда не планує припиняти оприлюднення композицій на самому екваторі трек-листу альбому, тому вже найближчим часом на вас очікуватиме наступна новинка від львів’ян.

Українська музика: No Limits – Хітяра

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *