No Limits – Чуєш небо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

No Limits – Чуєш небо (Сингл)

Порціонне ознайомлення слухачів з майбутнім альбомом молодого гурту No Limits триває, і сьогодні львів’яни запропонували для ознайомлення всім охочим новий сингл під назвою «Чуєш небо», у якому піде мова про пошуки «місця під сонцем», внутрішню боротьбу та важливість наявності міцного дружнього плеча. За словами музикантів, пісня «Чуєш небо» є логічним продовженням раніше оприлюдненого матеріалу платівки та ще одним підтвердженням деяких змін у підході до звучання.

«На відміну від попередніх треків, ми більш прискіпливо віднеслися до аранжування та підбору звукових ефектів. Цим треком ми хочемо сказати, що для досягнення будь-якої цілі, у першу чергу, потрібно розібратися із самим собою, вміти йти на компроміси зі своїм внутрішнім «я». Але ніколи не потрібно шукати компромісів із власною совістю – тільки тоді, залучившись підтримкою близьких людей, будь-які вершини стануть доступними», – розповів нашому сайту вокаліст No Limits Андрій Мицак.

За його словами, гурт продовжить дотримуватись обраного формату оприлюднення музичного контенту та до осені планує представити ще декілька нових синглів, а вже починаючи з вересня, No Limits мають на меті організувати та вирушити у тур на підтримку свіжого матеріалу.

Українська музика: No Limits – Чуєш небо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *