NK Настя Каменських - Коли мине війна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

NK Настя Каменських – Коли мине війна (Кліп)

Співачка Настя Каменських (NK) презентувала ще одну україномовну новинку – пісню «Коли мине війна» та відео до неї. Дану роботу присвячено почуттям закоханих під час війни.

За словами співачки, пісня «Коли мине війна» про кохання, яке долає лихо, яке примножує силу і віру. Адже за весь час війни, у тому числі й історії кохання зігрівають та підтримують людей.

«Рядок «Будеш ти любити мене, коли мине війна» складено не зі слів сумніву, а зі слів впевненості у тому, що щире кохання здатне проходити крізь будь-які бар’єри та вистояти у найскладніші часи. І врешті-решт знову об’єднувати закохані душі», – каже Настя Каменських.

NK зазначила, що зйомки кліпу в умовах війни – доволі складна справа. І якщо в мирний час над її відео працювала команда до сорока людей, то в роботі «Коли мине війна» було задіяно всього троє спеціалістів.

NK Настя Каменських – Коли мине війна
Музичні майданчики | Mp3

Ось як коментували реліз меломани:

  • «Побачила цю пісню в огляді на свіжі релізи, там її захейтили так, що я вирішила переконатися… Переконалася, що пісня чудова»;
  • «Дякую за “глибокі сенси”, чергова пісня про війну від наших зірок, яка написана для галочки»;
  • «Я відчуваю, що багато артистів вже вилили свої страждання у свої перші, сумні пісні українською, а зараз хочеться трохи радості і надії, як ми, українці, вміємо! Давайте більше таких треків, вони на часі»;
  • «Ніжно, влучно. Якраз так, як має звучати сучасна пісня в ці часи»;
  • «Пісня штучна, попсова, робота нагадує спекуляцію на війні. Настю, ви можете краще»;
  • «Пісня прямо в серце! Як тішить, що багато виконавців українських нарешті почали співати українською!».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *