Ніоплан – В позолочених вустах
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Ніоплан – В позолочених вустах (Сингл)

Західноукраїнський поп-рок гурт «Ніоплан» за майже десятиліття своєї творчої діяльності встиг пережити багато чого – непорозуміння, зміни у складі, творчу відпустку, переїзд до столиці, тощо. Але наразі учасники команди вирішили заново продемонструвати свої амбіції та жагу до музики, презентувавши у мережі новий студійний сингл під назвою «В Позолочених Устах».

За словами музикантів, цій пісні нещодавно виповнилось вже більше п’яти років, і весь цей час вона постійно змінювалася, доповнювалася, та доходила до свого фінального остаточного вигляду. При чому це стосується не тільки аранжування, а й глобального бачення твору, його настрою та загальної атмосфери. Запис композиції «В Позолочених Устах» учасники «Ніоплан» проводили на столичній студії звукозапису «ФДР».

Цікаво, що в роботі над треком музикантам «Ніоплан» допомагала запрошена вокалістка Світлана Германова з іншого гурту Navkolo Kola. Варто зазначити, що україномовну творчість цього столичного проекту ви також мали змогу свого часу зустріти на «Нотатках».

Як зазначають представники команди «Ніоплан», зупинятися на синглі «В Позолочених Устах» вони аж ніяк не збираються та вже запланували для себе активну студійну роботу, яка з часом має вилитись у повноформатний студійний альбом колективу.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *