Nine Inch Nails – Bad Witch
Закордонна музика

Nine Inch Nails – Bad Witch (Альбом)

Трент Резнор і Аттікус Росс (який кілька років тому став постійним учасником NIN), закінчили свою трилогію EP, розпочату Not The Actual Events і продовжену Add Violence. Третій реліз – Bad Witch – випустили через більший проміжок часу, ніж між Events і Violence. Nine Inch Nails зрозуміли, що поквапилися з другим EP, тому уважніше допрацьовували третій.

Як говорив Резнор, «той матеріал вийшов занадто передбачуваним. Наче ми форсували події. І в музичному, і в розповідному сенсі». В результаті між виходом Add Violence і Bad Witch, який у підсумку позиціонується групою як альбом, пройшло 11 місяців.

Ця додаткова робота пішла на користь. З усіх трьох частин у Bad Witch найкраще вийшло зробити те, що Трент і Аттікус, судячи з усього, мали намір домогтися від самого початку – скомбінувати непоєднувані речі так, щоб разом вони звучали цікаво. Якщо Events і Violence більше схожі на збірки треків, то Witch добре заходить повністю. При цьому помітно, що цей альбом\ЕР найбільш експериментальний і різноманітний.

У «Відьмі» відчувається сильний вплив на Nine Inch Nails Боуї періоду Blackstar, темного і привабливого шедевра, який він випустив перед самою смертю.

Nine Inch Nails – Bad Witch

Композиції Play the Goddamned Part і God Break Down The Door – самий центр альбому – містять похмурі партії саксофона, які змушують пригадати Blackstar, і, будучи гібридом NIN і нових впливів, звучать сильно. God Break Down The Door, що вийшла синглом до альбому, краще сприймається саме в його контексті, як частина своєрідної дилогії разом з Play the Goddamned Part, або трилогії разом з гуде I’m Not From This World, що нагадує нам про ембіентні пошуки Nine Inch Nails .

Решта треки теж відрізняються. Титульний трек Shit Mirror видається збіркою передбачуваних ходів NIN, тому слабо відкладається в пам’яті, але в контексті альбому він служить розгоном. Слухаючи все це у комплексі, перемикати не хочеться. Наступною йде пісня Ahead of Ourselves, яка вже є більше експериментальною, аніж Shit Mirror. Вона найбільше запам’ятовується спотвореним вокалом у куплеті в поєднанні зі стрімкими ударними.

Після вищезгаданої I’m Not From This World, у кінці йде найспокійніший трек альбому – Over and Out. Простий, але чіпляючий бас, не в’язка електроніка – після попередніх трьох треків з більш темним настроєм, вона досить гармонійно завершує альбом.

Робота Nine Inch Nails вийшла і самою інтригуючою за кілька років, і найбільш неоднозначною. Але ця неоднозначність тут більше в плюс, так як «Відьма» не дається тобі відразу, доводиться уважно над нею посидіти.

Тут є передбачувані ходи, але у NIN вийшло вдало проекспериментувати і добитися сфокусованого настрою у всій роботі. У трилогії ніби як є єдина концепція, але релізи дуже відрізняються один від одного якістю пісень і пропрацьованістю. Nine Inch Nails, незважаючи на свій довгий шлях, ще дивують. Хочеться вірити, що це призведе до більш експериментального і навіть ризикованого альбому.

Nine Inch Nails – Bad Witch

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *