Олдскульний Ніндзя – Останній Динозавр
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Олдскульний Ніндзя – Останній Динозавр (Альбом)

Хіп-хоп виконавиця на псевдо Олдскульний Ніндзя з міста Дніпро обрала свій псевдонім не випадково – перша його частина символізує приналежність дівчини до «старої школи» виконання, а друга натякає на те, що основний меседж її матеріалу подається не прямо, а за допомогою різних натяків та алегорій. Напередодні Нового року її новий десятитрековий лонг-плей «Останній Динозавр» з’явився на різних медійних сервісах, і саме із ним ми пропонуємо вам сьогодні познайомитись. Окрім того, зазначимо, що реліз можна замовити на фізичних компакт-дисках, надіславши відповідне повідомлення у Фейсбук.

«Головна мета альбому – це розказати про існування п’яти елементів хіп-хопу – графіті, брейкінг, МС, діджеінг і знання. Історія культури, починаючи з 70-х років, розвивається дотепер, як для тих, хто відноситься до цієї культури, так і для слухачів різної музики. Хотілося поділитися знаннями та розказати свою історію так, щоб це було цікаво слухати, легко розуміти, а головне – хотілося танцювати. Альбом виконаний у класичному стилі, який зараз вже називають «старою школою». Робота над альбом тривала два роки, більше всього ми працювали над музикою та її неповторністю. Хотілося не лише дотримуватися конкретно обраного стилю, а й додати свого, те, що характерно для сучасного бачення», – розповіла «Нотаткам» Олдскульний Ніндзя.

Зауважимо, що головною творчою метою для себе Ніндзя бачить саморозвиток та безперервні спроби робити матеріал ще якісніше, аніж він є на сьогоднішній день. Тому слідкуйте за її подальшим прогресом на сторінках у соціальних мережах, та не прогавте наступні новинки.

Олдскульний Ніндзя – Останній Динозавр

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *