Nick Lemon Band – На карточці 500
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Nick Lemon Band – На карточці 500 (Альбом)

Рівненський блюз-рок гурт Nick Lemon Band презентує свій дебютний повноформатний альбом під назвою «На карточці 500». Свіжа платівка вмістила у себе десять треків загальною тривалістю понад 40 хвилин, а її реліз відбувся під лейблом MOON Records Ukraine.

За словами музикантів, їхній колектив завжди має на меті створювати якісні тексти і музику, які б відверто і чесно, без награного зайвого пафосу, переповідали би меломанам реальні історії з життя з іронічними нотками. До того ж, чимало з того, про що співають хлопці, вони переживали особисто. Зайвим доказом цьому і стала нова платівка «На карточці 500».

Формація Nick Lemon Band наразі функціонує у форматі тріо та складається з наступних музикантів: Бондарчук Микола (гітара, вокал), Константінов Сергій (барабани), Вакульчик Андрій (бас-гітара). Кожен з учасників гурту має за своїми плечима чималий досвід участі у різноманітних музичних проектах різних напрямків, але саме любов до блюзу об’єднала їх у в блюз-рок гурті Nick Lemon Band. Свій перший живий виступ колектив відіграв у 2018 році.

Слухати дебютний альбом команди вже можна на всіх стрімінгових платформах за вказаним нижче посиланням.

Nick Lemon Band – На карточці 500
Придбати
Презентация у Києві

Також додамо, що ви маєте чудову нагоду почути весь представлений музичний матеріал наживо вже 13 серпня! Тому запрошуємо всіх охочих 13 серпня у Docker-G pub (Київ, вул. Ігорівська, 13/5) на виступ гурту Nick Lemon Band!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *