Nick Lemon Band – Мертве місто
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Nick Lemon Band – Мертве місто (Сингл)

Вчора, 27 травня, блюз-рок гурт Nick Lemon Band презентував clean version синглу «Мертве місто». Сингл записувався на студії NGO Man-Gust. Текст пісні й аранжування: Nick Lemon Band. Музика: Микола Бондарчук.

«Текст до цієї пісні був написаний давно, але потрібен був час, щоб створити музику, яка б ідеально підкреслила його атмосферу. Тижні самоізоляції дозволили на власному досвіді пережити відчуття самотності, іноді навіть відчаю, але, водночас – внутрішньої свободи, яку можна знайти лише занурившись у власний космос. Саме ці відчуття допомогли створити музику, яка гармонійно поєднується зі словами композиції «Мертве місто», дозволяючи розумом та емоціями цілісно сприйняти твір, який давно чекав свого часу», – розповіли музиканти.

Гурт Nick Lemon Band складається з трьох музикантів: Микола Бондарчук – вокал, гітара, Сергій Константінов – ударні, Андрій Вакульчик – бас. Кожен з музикантів має за плечима великий досвід участі в різних музичних проектах за різними напрямками, але завдяки блюзу вони об’єдналися в блюз-рок гурті Nick Lemon Band. Колектив розпочав виступати в 2018 році, і вже був учасником чотирьох фестивалів, серед яких, зокрема онлайн фестиваль Only rock-n-roll (частина третя), який відбувся 22 травня 2020 року. Переглянути цей лайв виступ колективу можна за посиланням (починаючи з 01:05:45).

Наразі хлопці записали перший альбом, який теж планують незабаром презентувати. Колектив прагне створювати якісну музику і тексти, які б чесно, без зайвого пафосу, розповідали слухачам справжні життєві історії з нотками іронії. Тим паче, що багато з того, про що співають музиканти, вони пережили особисто.

Nick Lemon Band – Мертве місто
Гурт у Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *