Нічлава – Навіки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Нічлава – Навіки (Кліп)

Популярний у середині 90-х років тернопільський гурт «Нічлава» офіційно повертається на велику українську сцену з новим авторським релізом. Як відомо, декілька місяців тому учасники колективу оголосили про поновлення спільної творчої діяльності після 20 років тиші, і от, відсьогодні українські меломани мають можливість ознайомитися з новою роботою під назвою «Навіки», і не тільки лише з піснею, але і з офіційним відеокліпом до неї.

Варто додати, що композиція «Навіки» стала офіційним саундтреком до майбутньої художньої кінострічки режисера Тараса Химича «Король Данило», у якій творці прагнули максимально відобразити характер Данила Галицького, та продемонструвати у найпершу чергу те, якою саме він був людиною. Прем’єра фільму запланована на літо майбутнього 2018 року. Що цікаво, лідер «Нічлави», відомий музикант та композитор Андрій Підлужний, зазначав, що не писав композицію спеціально під фільм, а радше просто створював музику за покликом серця. А вже трохи пізніше, коли Тарас Химич вперше почув твір «Навіки», той одразу ж зрозумів, що саме ця музична робота має стати першим саундтреком для його історичного кіно, адже саме вона здатна максимально повно занурити глядача у необхідну атмосферу.

Кадри зі згаданого нами фільму ви можете вже сьогодні побачити у новому кліпі гурту «Нічлава» до свіжої пісні «Навіки» (авторство слів і музики – Андрій Підлужний). «Перша спільна пісня після возз’єднання, як водиться, народжувалася з величезними потугами, втім, ми налаштовані рішуче, і надалі будемо цілеспрямовано йти до того, щоб наші слова і мрії не розходилися з ділом», – каже автор.

Українська музика: Нічлава – Навіки

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    Пісня – мегахітяра! Підлужний – супер талановитий лірик!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *