Нічлава & Тоня Матвієнко & Піккардійська Терція
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Нічлава & Тоня Матвієнко & Піккардійська Терція – Навіки (Кліп)

Тріо відомих українських виконавців у складі Андрія Підлужного («Нічлава»), Тоні Матвієнко та гурту «Піккардійська Терція» записали спільну композицію «Навіки», також презентувавши до неї офіційний кліп. Цікаво, що раніше гурт «Нічлава» вже оприлюднював відеороботу до цієї пісні, але без інших запрошених артистів. За словами Андрія Підлужного, вдруге приступаючи до роботи, вони мали на меті показати композицію у зовсім іншому ключі, тобто якщо раніше її було піднесено у розрізі епохи середньовіччя, то друга варіація хоча і звертається до історії, але до зовсім нещодавньої – до періоду, коли всі учасники даної музичної співпраці були молодими музикантами. За задумом авторів, не зважаючи на тематику пісні про нещасливе кохання, у фокусі відео мала панувати атмосфера дружби та поваги.

Щоправда, початковий варіант свіжого ролика «Навіки» мав виглядати дещо інакше. «По сценарію у нас мав бути бойовик – там мало бути багато крові та усього такого, але ми обрали інший простіший варіант, бо всі ми маємо достатньо напружений гастрольний графік і мали компактно та швиденько все відзняти всього за один день. До того ж, бігаючи від куль по лісу чи пірнаючи у воду, дружню атмосферу неможливо передати», – додає засновник «Нічлави».

Слова та музика – Андрій Підлужний, аранжування та мастеринг – Андрій Гураль («Нічлава»). Відео було створено у дружньому тандемі та кропіткій праці з українським відеопродакшеном NEO LINE production.

Нічлава & Тоня Матвієнко & Піккардійська Терція

Нічлава у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *