НіагАра – Тільки двоє
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

НіагАра – Тільки двоє (Кліп)

Львівський альтернативний гурт «НіагАра» презентував свою нову роботу «Тільки двоє» – пісню й анімаційний кліп соціального спрямування, які покликані запевнити меломанів, що рак – то не вирок. За словами музикантів, вони знають чимало випадків, коли дана хвороба закінчувалася перемогою людини, адже світова медицина постійно прогресує, тому всім хворим потрібно боротись, при чому робити це не наодинці.

«Цього разу наша пісня про кохання, але саме через кохання ми хочемо привернути увагу до важливої та важкої проблематики. З проблемами може стикатися кожен, вони бувають абсолютно різного характеру – або фінансові, або якісь складнощі у відносинах, або це можуть бути проблеми зі здоров’ям. Хвороби не вибирають і не важливо, чи ти старий, чи молодий, чи успішний, чи не дуже – в житті трапитися може всіляке. Але важливо у такі моменти не лишатися самому, важливо, щоб поруч була людина, яка вчасно знайде слова підтримки, важливо у цей момент пам’ятати, що здаватися не можна. Never give up!» – коментує новинку «Тільки двоє» вокалістка гурту «НіагАра» Вікторія Папа.

Разом із тим, співачка поділилася з читачами «Нотаток» інформацією про те, що наразі майже готові два наступних треки і вже найближчим часом їх буде презентовано у мережі. Також «НіагАра» активно готує нову концертну програму для цьогорічного фестивального літа та обіцяє представити її на фестивалях «Тарас Бульба» і «Бандерштат». Не пропустіть!

НіагАра – Тільки двоє

НіагАра у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *