ніагАра – Сніг
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ніагАра – Сніг (Кліп)

Гурт «Ніагара» презентує свій новий кліп до пісні «Сніг», знятий у Будинку вчених та на Чортових Скелях, що на Львівщині. Режисуру роботи взяв на себе Василь Переверзєв (ТОЛ, ПНД).

«Всім, хто нас чекав – кайфаніть! Всім, хто не знав – знайомтесь! Це лише перший трек з альбому, який вийде весною», – коментує фронтвумен «Ніагара» Вікторія Папа.

Виконавиця також розповіла, що з самого початку вони не мали вдалої ідеї для кліпу «Сніг», тому і вирішили звернутися за порадою до свого давнього друга та колеги по цеху Василя Переверзєва. Той одразу ж вподобав пісню і запропонував цікаву сюжетну лінію для відео, яка і була зрештою погоджена.

Під час знімального процесу було чимало цікавих та курйозних ситуацій. Наприклад, для ефектного падіння головного героя (Михайло Ганчак) під листя було покладено матрац, на який він так жодного разу і не приземлився. А той дубль, де він видовищно послизнувся – був випадковим і справжнім, тому саме він потрапив до фінального відео. Ще була сцена з собакою, яка за сценарієм мала зализувати рани героя, але чотирилапий друг на ім’я Карат все ніяк не хотів «входити в образ», тому Михайлу доводилося тримати у роті широкий асортимент приманок – сире м’ясо, ковбасу і корм.

ніагАра – Сніг

Разом із прем’єрою кліпу музиканти оголосили розіграш подарунків для своїх шанувальників. Для того щоб взяти участь у конкурсі від «Ніагара», достатньо просто розповісти, з чим саме у вас асоціюється сніг у коментарях під відео на YouTube. На вас вже чекають такі подарунки: футболка, кепка, барабанні палички, медіатори, а також урок від одного із музикантів гурту «Ніагара» (наживо або онлайн).

Долучайтесь до спільнот команди у соціальних мережах та не пропустіть реліз вже згаданої повноформатної платівки, робота над якою має завершитися до весни поточного року.

ніагАра – Сніг
Fanlink
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *