Нервы - Втомився
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Нервы – Втомився (Сингл)

Гурт «Нервы», який до початку війни видавав музичний контент російською мовою, у своїй новій пісні «Втомився» заспівав українською. Нагадаємо, що колектив та його засновник мають українське походження. До цього на офіційних сторінках гурту можна було знайти антивоєнні дописи на підтримку України.

Женя Мільковський – лідер рок-гурту «Нервы». Він народився на Донеччині, пізніше переїхав до Києва, а потім довгий час жив у москві. Одразу після початку війни Мільковський відмовився від усього, що пов’язувало його з росією та переїхав до Грузії.

«Вийшла наша пісня «Втомився», буду вдячний за підтримку. Я чекав цього моменту і дуже хвилювався. Це ж наш перший реліз у цьому проклятому році. Такі думки. Сподіваюсь, у тебе все добре. Обійняв», – пише у соціальних мережах (до речі, українською мовою) Женя.

Зауважимо, що згаданий трек учасники команди вже неодноразово виконували наживо, зокрема з додаванням до звучання бандури.

І хоча пісня «Втомився» є першим офіційним релізом колективу українською мовою, трохи раніше Женя викладав у мережу замальовку іншої україномовної пісні. «Це моя перша пісня українською, не судіть суворо. Писав на почуттях», – йдеться у дописі. Переглянути відео можна тут.

Нервы – Втомився
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *