NERA – Never give up
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

NERA – Never give up (EP)

До вашої уваги ЕР-реліз Never give up від альтернативного гурту NERA з міста Дніпро, який вмістив у себе сім авторських треків російською, англійською та українською мовами.

За словами засновниці команди Світлани Лагутіної, головна ідея та форма даного міні-альбому вимальовувалися протягом достатньо тривалого часового проміжку. «Запис пісень тривав протягом двох років. У деяких композицій навіть виникли нові цікаві партії вже безпосередньо на етапі запису. Назва Never give up чудово демонструє обрану концепцію – ідея альбому у твердженні, що щоб не відбувалося в твоєму житті та навколо, не варто здаватися, не варто вважати, що все скінчено. Адже ніколи не знаєш, в який бік повернеться життя… Перші пісні створювалися довго і в результаті ставали абсолютно відмінними від своєї первісної версії (наприклад «Северная» і French song). Пісня «Летим, дышим» спочатку взагалі була повільною ліричної композицією, а вже потім стала драйвово-маршовою. А пісня «Щастя є» спочатку була тільки на англійській мові, а вже потім стала двомовною», – розповіла у коментарі «Нотаткам» фронтвумен гурту.

Додамо, що запис ЕР гурту NERA проходив на декількох різних студіях: JOO Star Records, Paradigma Records, «Залатанный Барабан».

NERA – Never give up

NERA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Тільки перша пісня хороша :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *