НеМо - Ти не покинеш
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

НеМо – Ти не покинеш

Популярний рок-гурт «НеМо» повертається до звичної творчої діяльності після запеклих революційних подій у центрі столиці, в яких вони брали активну участь у якості музикантів, підбадьорюючи своєю музикою загальний дух мітингувальників, так і в якості простих громадян. Наразі учасники гурту презентували свій останній відеокліп на пісню «Ти не покинеш», який було відзнято ще наприкінці листопада 2013-го року, але через загальновідомі події так і не було представлено широкому загалу. Зйомки проходили на кіностудії ім. Довженка за участю оператора-постановника Володимира Волчонкова та режисера монтажу Максима Семашко, а головним режисером музичної стрічки виступив засновник та лідер гурту «НеМо» Анатолій Іванюк.
«Тільки той, хто бачив війну, безкінечно дорожить миром. Той, хто пізнав ненависть, знає ціну справжньої любові. Наше відео про найпростіші, і водночас, найголовніші у житті речі – про помилки і втрати, про любов і жертовність, про безвір’я і надію. Воно про кожного з нас», – розповів про кліп Анатолій.
Цікаво, що автором тексту зазначеної композиції є теперішній фронтмен гурту «Мері» Віктор Винник, який був гітаристом та автором текстів «НеМо» (спільно із Анатолієм Іванюком) до 2004-го року. Учасники гурту до сьогодні товаришують з Віктором, підтримуючи одне одного у всіх творчих починаннях.
Свій новий кліп музиканти «НеМо» представили не тільки на Батьківщині, а й на масштабному польському фестивалі, присвяченому висвітленню загальноєвропейської і світової підтримки Україні.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Немо, музика українською, украинская музыка, nemo, Немо – Ти не покинеш,новий кліп Немо, Ти не покинеш 2014, євромайдан, Віктор Винник

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *