НеМо - Там, Де є Ти (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

НеМо – Там, Де є Ти (Кліп)

Музиканти київського рок-гурту «НеМо» підготували для своїх прихильників новий кліп на пісню «Там де є Ти». Нагадаємо, що зовсім нещодавно колектив презентував своє минуле відео до пісні «Ти не покинеш», про яку ми вже згадували раніше. Учасники гурту розповіли, що нове відео – це досить спонтанна ідея, яка виникла під впливом емоцій, які вони не в змозі передати словами.
Ці імпульсивні переживання виникли у музикантів після відвідин із благодійним концертом визволеного міста Краматорськ і передачі місцевим гуманітарної допомоги. «Якщо чесно, ми не планували зйомку відео на композицію «Там де є Ти», але коли ми спільно з Віктором Винником з гурту «МЕРІ» побували у зоні АТО із серією концертів для наших вояків та місцевих мешканців, нас просто переповнили враження від побаченого та від спілкування з людьми», – розповів фронтмен гурту Анатолій Іванюк. «Ми з упевненістю можемо сказати, що тепер у нас з’явилось нове покоління героїв і патріотів. Пересічні громадяни часто про них майже нічого не знають, бо їх рідко показують на телебаченні та розповідають про них у пресі. Але саме вони щодня виконують свою надважливу роботу, і я впевнений, що саме завдяки їм Україна переможе!» – додав він.
Під час перебування на сході України, музиканти зафіксували на плівку декілька звичних для військових буднів, деякі кадри з яких і лягли в основу нового відео «НеМо» під назвою «Там де є Ти».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *