Недаремно - Система координат (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Недаремно – Система координат (Альбом)

Починаємо робочий тиждень із порції нової української музики! До вашої уваги свіжий студійний альбом дніпропетровського поп-рок гурту «Недаремно» під назвою «Система координат», який музиканти, так само як і свою дебютну платівку «Стежки До Тебе», виклали в Інтернет для вільного розповсюдження.

Новий альбом вмістив у себе десять авторських композицій гурту та інтро, які були написані протягом останніх двох років, та увібрали у себе все різноманіття емоцій і відчуттів учасників «Недаремно», що мали місце у цей часовий проміжок. Як відомо, за останні два роки у нашій країні відбулись великі зміни й історичні події, які не могли не накласти свій відбиток на творчість молодого колективу. «Ми були щирими, відкритими та чесними під час нашої творчої роботи. Ми щиро переконані, що все буде добре. Кожен з нас вірить, що у всіх наших системах координат зовсім скоро настане мир», – йдеться в анотації до релізу. Як і перший альбом формації, нову платівку «Система координат» було записано і зведено Олегом Морозом на франківській студії Frost Magnetic Records.

Як розповів нашому сайту гітарист гурту Володимир Тур, цей альбом не є звичайною збіркою нових пісень, а являє собою живу історію зі своїм природнім розвитком та щасливим фіналом. Кожна пісня доповнює наступну та складає єдину цілісну музичну картину. Історія «Системи координат» – про раптову зустріч двох людей, про неймовірні почуття, які здавалося б, будуть вічними. Про Майдан, Крим, про те, як він пішов захищати свою Батьківщину, а вона лишилася віч-на-віч зі своїми думками в очікуванні повернення своєї любові. Про те, як всіх нас врятує кохання.

Обкладинка альбому – квітка мальви (новий символ «Недаремно», уособлення ніжності, рідного дому та спокою), яка залишається незмінною, щоб не відбувалось, в якій системі координат вона би не знаходилась. Виокремленні літери у назві диску формують слово «МИР», адже у своїх композиціях колектив завжди намагається передати слухачу трохи оптимізму та віри у краще.

Значні зміни відбулися не тільки в Україні, а й у самому гурті «Недаремно»: зокрема, місце за мікрофоном Марі Лотаревої зайняла нова фронтвумен Анна Баранцова. Загалом над новим альбомом окрім Анни працювали наступні музиканти: Тимур Харченко (гітара) , Умід Саметов (бас, клавіші), Віталій Квас (барабани, вокал), Володимир Тур (гітара, акустична гітара, тамбурин, шейкер, бек-вокал) та вищезгаданий Олег Мороз (семпли).

[fap_track id=”6470″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *