Недаремно – Очі мої
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Недаремно – Очі мої (Сингл)

«І в поштовій скрині знову йдуть дощі» – саме таким художнім образом у своїй новій пісні «Очі мої» оспівали інтимні внутрішні переживання музиканти дніпропетровського гурту «Недаремно». Ну а авторам анотації до треку взагалі можна починати задумуватись над літературною кар’єрою: «Туман. Зачинені аеропорти порожні, рейси відмінено. Одинокі літаки радіють несподіваним вихідним. Листи повертаються у поштові відділення і там розповідають один одному написані в них історії. Лише сніг, або дощ, або вітер іноді зриваються та нагадують про негоду, яка відображається у твоїх очах…».

Щодо самого синглу «Очі мої», то до нього увійшли одразу дві версії атмосферної однойменної композиції – класична та піано-версія. Записувати нову пісню дніпропетровців випало Ростиславу Терешко, а зведенням займався Олег Мороз з Frost Magnetic Records. Авторство слів і музики свіжого треку належить гітаристу «Недаремно» Володимиру Туру.

Володимир розповів нашому сайту, що зараз «Недаремно» активно готує абсолютно новий матеріал та до кінця зими планує продуктивно працювати на репетиційній базі. Ну а вже навесні музиканти анонсують реліз ще одного нового синглу, а також численні живі виступи на підтримку матеріалу другого студійного альбому та нових композицій. Слідкуйте за новинами та анонсами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Nataliya says:

    Сумно. Ніжно. Дуже гарно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *