Nebraska feat. Присяжний – От і вся любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Nebraska feat. Присяжний – От і вся любов (Сингл)

Нова дуетна пісня «От і Вся Любов» від гурту Nebraska та вокаліста «Мотор’ролли» Сергія Присяжного, частково була записана… у шафі. Не дивуйтеся, просто саме таку назву носить одна з франківських студій звукозапису, на якій працювали музиканти разом із звукорежисером Олексієм Казанцевим («Брем Стокер», «Татухі Вмикача»). Видавець: Індюк Рекордс.

Ідея записати спільну композицію «От і Вся Любов» виникла в учасників «Мотор’роли» і «Небраски» невипадково, адже вже близько року вони час від часу гастролюють разом та підтримують теплі дружні відносини. Втілити цю дружбу не тільки на концертах, а й у студійному записі, першому спало на думку Юрі Апельсину, вокалісту кантрі-гурту Nebraska, який нещодавно поновив свою активну творчу діяльність після зупинки основного на той час проекту Юри під назвою «Механічний Апельсин». Саме Юра підібрав дану композицію та зробив майже всю основну роботу над треком, надіславши лідеру «Мотор’ролли» практично готову пісню. А тому, в свою чергу, залишалося тільки дописати до неї свої вокальні партії та гітару.

Нагадаємо, що останнім часом гурт Nebraska готував для своїх поціновувачів альбом Cow Punk вампірсько-містичної тематики, але через раптове погіршення стану здоров’я фронтмена (інсульт), цю роботу вирішили на деякий час відкласти. Ну а трохи згодом, коли його самопочуття стало трохи ліпшим, музиканти зійшлися на єдиній думці – поки що не повертатися до цього релізу і записати абсолютно інший, «Радійний» альбом.

Nebraska feat. Присяжний – От і вся любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *