НЕ лізь БО вб’є – Місто Янголів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – Місто Янголів (Сингл)

«Місто Янголів» – нова студійна робота вінницької команди «НЕ лізь БО вб’є», на написання якої, як ви вже, напевно, зрозуміли, музикантів надихнув кінематографічний суперхіт кінця дев’яностих із Ніколасом Кейджем та Мег Раян у головних ролях. Запис, зведення та мастеринг треку – студія Melsi Records.

«Перед вами одна з небагатьох наших ліричних пісень. Якщо прислухатись, то у ній можна навіть відчути вплив вальсових мотивів. Ми вже випробували її на концертах, але, щоправда, вкрай рідко. Головна ідея композиції «Місто Янголів» полягає у тому, що ми так і не навчилися контролювати життєві події, і навіть коли людина змушена йти на великі жертви, це аж ніяк не означає, що далі буде все добре, буде по-твоєму», – коментує новинку фронтмен «НЕ лізь БО вб’є» Андрій Рудик.

Зауважимо, що наразі команда продовжує презентувати нові треки з періодичністю приблизно у місяць (з огляду на різну кількість затраченого на запис часу), тому наступну новинку музиканти планують видати наприкінці жовтня, чи на початку листопада. Окрім того, на осінньо-зимовий період вони збираються перейти на концертну діяльність у пабах, відкрити для себе нові міста, а також, звісно, знову відвідати добре знайомі майданчики. У разі, якщо згаданий міні-тур буде досить вдалим, то «НЕ лізь БО вб’є» обіцяють замислитися про зйомку кліпу на одну з історій-синглів, тому не пропустіть виступ у вашому місті.

Українська музика: НЕ лізь БО вб’є

Завантажити з Soundcloud


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *