НЕ лізь БО вб'є – Рілекс, Супермен
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – Рілекс, Супермен (Сингли)

Напередодні релізу довгоочікуваного дебютного альбому вінницького гурту «НЕ лізь БО вб’є», музиканти вирішили трохи привідкрити завісу над майбутнім матеріалом, оприлюднивши у всесвітній мережі два нових авторських сингли «Рілекс» та «Супермен». І хоча самі композиції по факту не є новими та були раніше доступними загалу у вигляді концертних записів, відсьогодні вони також стали доступними для прослуховування й у гарній студійній якості.

Перший сингл «Супермен» взагалі вже встиг стати справжньою візитівкою «НЕ лізь БО вб’є» і є найбільш відомою композицією гурту, з якої колись розпочався творчий шлях вінничан. Новопредставлений студійний запис відрізняється від концертного наявністю живої труби. «Саме в такому аранжуванні ми виконуємо її на концертах протягом останніх двох з половиною років. Правда партію труби у минулому ми грали на міді клавіатурі. За участь у записі студійної труби хотілося би подякувати сесійному музиканту Борису, насамперед за те, що відгукнувся і за його високий рівень професіоналізму», – розповів нашому сайту лідер гурту Андрій Рудик.

Друга пісня «Рілекс» з’явилася на світ, коли в гурті «НЕ лізь БО вб’є» вже було сформовано більш-менш сталий кістяк та зібралася професійна команда. Цікаво, що написано її було… у маршрутці. А вже пізніше дана композиція взагалі побила всі рекорди колективу по швидкості створення аранжування. «Спочатку це була пісня-жарт, яка не сприймалась серйозно, але після того як ми побачили реакцію на неї наших слухачів, почали зовсім по-іншому до неї ставитись. Зрештою вона надовго закріпилась у топі наших концертних плейлистів», – зазначив фронтмен «НЕ лізь БО вб’є».

Обидві ці пісні увійдуть до вищезгаданого повноформатного альбому, концертна презентація якого відбудеться 16 квітня 2016 року в нічному бар-клубі «Мандарин», у рідній для хлопців Вінниці. Після цього платівка «Кіловати» з’явиться також в Інтернеті, тож долучайтесь до спільноти гурту ВКонтакті та не пропустіть прем’єру.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *