НЕ лізь БО вб'є – ПМС
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – ПМС (Сингл)

У тому, що абревіатуру ПМС було розшифровано як «Причини мого стресу», однозначно відчувається чоловічий погляд на проблематику, що, власне, не дивно, адже всі учасники вінницької музичної команди «НЕ лізь БО вб’є» – чоловіки. Саме таку назву, «ПМС», носить новий студійний сингл рок-гурту, який став третьою оприлюдненою композицією з майбутнього альбому колективу. В основу даної пісні музиканти заклали щире побажання усім слухачам, щоб їхні взаємовідносини з другою половинкою приносили виключно радісні емоції та гармонію у житті. Запис, зведення та мастеринг новинки – студія звукозапису Melsi Records.

«Пісня «ПМС» розповідає про звичайні відносини чоловіка та жінки, із усіма притаманними сварками та скандалами, але наприкінці історії все налагоджується. Саме про це мріяв головний герой сюжету і він був майже завжди впевнений у подібному фіналі. Народилася пісня завдяки реальним історіям моїх друзів та знайомих. Ця композиція достатньо вирізняється з-поміж усіх інших наших робіт своїм аранжуванням, адже з точки зору стилістики, у ній присутні елементи блюзу, а цього раніше за нашою командою не спостерігалося», – поділився з читачами «Нотаток» вокаліст «НЕ лізь БО вб’є» Андрій Рудик.

Нагадаємо, що за задумом колективу, щомісяця гурт буде оприлюднювати у мережі по одному новому синглу, тому наступних новин від «НЕ лізь БО вб’є» чекати довго не доведеться.

Українська музика: НЕ лізь БО вб’є – ПМС

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *