НЕ лізь, БО вб'є – Новорічна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь, БО вб’є – Новорічна (Сингл)

Вінницький рок-гурт «НЕ лізь, БО вб’є» потроху виходить на фінішну пряму в роботі над своїм дебютним повноформатним альбомом, а з огляду на прийдешні новорічні та різдвяні свята хлопці вирішили порадувати слухачів новозаписаною студійною композицією із промовистою назвою «Новорічна». Цей особливий новорічний подарунок для всіх поціновувачів їхньої творчості музиканти готували на студії Angry Slum Sound за допомоги звукорежисера Павла Приходька.

«На написання тексту «Новорічної» пісні мене надихнули діти, а особливо їхня унікальна здатність радіти простим речам. Я дуже хотів, щоб ця композиція хоча б на якихось п’ять хвилин перенесла слухачів у минуле, у їхнє дитинство, нагадавши той істинний новорічний настрій», – розповів «Нотаткам» лідер гурту «НЕ лізь, БО вб’є» Андрій Рудик.

Окрім того, він зазначив, що наразі всі думки колективу зосереджено на вищезгаданому студійному альбомі, роботу над яким вже практично завершено. Платівка вміщатиме у себе тринадцять авторських композицій гурту та незабаром стане доступною для ознайомлення всім українським меломанам. Учасники гурту «НЕ лізь, БО вб’є» вже планують гучну презентацію майбутньої платівки та тримають у думках можливий міні-тур на підтримку нового матеріалу. Слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *