НЕ лізь БО вб’є – Невгамовні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – Невгамовні (Сингл)

Учасники вінницького гурту «НЕ лізь БО вб’є» у своїй новій пісні «Невгамовні» стверджують, що справжні прихильники рок-музики залишаються вірними власним музичним вподобанням назавжди, адже у будь-якому віці наші улюблені треки допомагають жити і часто-густо виступають у ролі потужного антидепресанта.

«Роботу над нашою новою піснею «Невгамовні» ми почали доволі давно і навіть на стадії запису вносили певні корективи до її аранжування. Загалом ця пісня про любов до музики. Не потрібно недооцінювати власний плей-лист і його силу, адже музика з нами скрізь! Від народження і до самісінького кінця. І саме улюблена музика є гарантом нашого настрою. А ще це машина часу, завдяки якій ми можемо повертатись в минуле. Тому завжди тримайте під рукою свій плей-лист і заряджайтеся його силою – хороший настрій вам гарантовано!» – розповів про новий сингл лідер гурту «НЕ лізь БО вб’є» Андрій Рудик.

Додамо, що сингл «Невгамовні» – це передостання композиція з майбутнього повноформатного альбому команди, який вже незабаром у повному обсязі стане доступним для ознайомлення усім охочим. Окрім релізу платівки, є у гурту й інші творчі плани: скоро літо і сезон фестивалів буде відкрито, тож музиканти мають на меті відвідувати нові міста та розширювати географію виступів, разом із тим не забуваючи писати нових і нових пісень.

Українська музика: НЕ лізь БО вб’є – Невгамовні

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *