НЕ лізь БО вб'є – Кіловати
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – Кіловати (Альбом)

Усі тринадцять треків анонсованої нами раніше дебютної платівки вінницького гурту «НЕ лізь БО вб’є» нарешті у мережі! Музиканти виклали свій новий студійний альбом «Кіловати» для вільного прослуховування та завантаження всім охочим, проте ви можете підтримати колектив, придбавши фізичний компакт-диск, або ж просто прийнявши участь у його розіграші. Задля участі у цьому конкурсі лише необхідно зробити репост даного запису у соціальній мережі ВКонтакті.

Робота над платівкою «Кіловати» проходила на студії MED-records, а її звукорежисером виступив Михайло Монинець . До речі, право на студійний запис альбому музикантам подарувала Вінницька міська рада, що проводила тендерний конкурс для молодих музикантів, і який, як ви вже напевно здогадались, виграли наші сьогоднішні герої. Загалом, за словами музикантів, робота над їхніми «Кіловатами» тривала близько двох років.

«Представлені на диску пісні не мають єдиної чіткої концепції – ми просто отримали змогу записати найцікавіші, на нашу думку, композиції для того, щоб нарешті подарувати їх слухачам у гарній студійній якості. Проте зробити це в рамках єдиного альбому виявилось досить складно, тож у нас ще лишилось матеріалу на дві добрі наступні платівки», – розповів «Нотаткам» лідер гурту «НЕ лізь БО вб’є» Андрій Рудик.

Подальших творчих планів на майбутнє у вінничан чимало, тож, відкидаючи всесвітню популярність та славу, відмітимо у їхньому списку активну концертну діяльність, а також роботу над новим авторським музичним матеріалом. Зокрема, наразі хлопці вже працюють над гімном одного з байкерських братств. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Роман says:

    Класные ребята, музычка разноплановая. Слушаю дома, но на концерте такой взрыв выдают, что это не идет в сравнение. Желаю, чтобы НЛБВ знали шире, им бы в ротацию попасть…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *