НЕ лізь БО вб’є – Безвіз
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – Безвіз (Сингл)

І тільки рудому коту абсолютно байдужа вартість комунальних послуг, актуальний курс долара, чи віз-безвіз – він «щасливий та ситий сміється мило уві сні і мріє тільки про любов, що буде в нього на весні». Ось це, власне, і є головною ідеєю свіжого треку гурту «НЕ лізь БО вб’є» під назвою «Безвіз», у якому, звісно, йдеться не зовсім про кота. За словами учасників команди, ця робота – їхній музичний крик душі та щира віра у світле майбутнє.

«Це найновіша наша пісня, яка ще практично не була в бою. На її початку лунає фраза «на дворі осінь» – саме восени ми почали роботу над її створенням і в нашому пріоритеті було встигнути записати пісню саме в цей період року, не зважаючи на те, що вона зовсім не про осінь. Вона про молодого хлопця, який змушений покинути свій дім у пошуках заробітку в інших країнах. Під час фінальної стадії запису, у нас виникло відчуття, що чогось не вистачає. І тоді засновник студії звукозапису Melsi records Олег Мельник на чистій імпровізації заповнив прогалину чудовим піано солом, яке дуже гармонійно вписалося в аранжування. До речі, це вперше у наших аранжуваннях можна почути піаніно. Ми дуже стараємось писати більше веселої музики зі стьобними мотивами, але зараз це вкрай важко», – коментує для «Нотаток» новинку лідер гурту Андрій Рудик.

Він також зазначив, що в планах команди «НЕ лізь БО вб’є» значиться запис ще декількох пісень, які мають остаточно сформувати кістяк другого студійного альбому. Серед ще не записаних композицій гурту є і такі, що мають значно більш позитивний зміст у порівнянні з «Безвізом», адже задекламований принцип бенду – це «завжди тримати хвіст пістолетом і надіятись на краще».

Українська музика: НЕ лізь БО вб’є – Безвіз

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *