Не Лізь, Бо Вб'є – Біографія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь, БО вб’є – Біографія (Сингл)

На зміну «Супермену» має прийти «Біографія», принаймні саме так стверджують учасники гурту «НЕ лізь БО вб’є» у розмові про свій новий оприлюднений сингл та роль потенційної пісні-візитівки команди.

«Наша новинка під назвою «Біографія» – це вибух, це драйв, це чиста енергія та заклик жити на повну. У цій пісні ми розповіли історію гурту у жартівливій формі, поєднавши звучання класичних інструментів з нетиповою для нас електронною музикою. До речі, тут, вперше у нашій історії, у якості музичного інструменту було використано звичайний свисток. Його ж можна побачити і на обкладинці, виконаній у стилістиці класичних коміксів – на ній зображено свисток у вигляді гармати, що стріляє музикою. Що цікаво, у цій композиції неодноразово звучить безпосередня назва нашої команди, для того, щоб нові слухачі краще її запам’ятовували. Відтак з нашого боку безкоштовне викладання синглу на всіх можливих ресурсах, а з вашого – поширення та відгуки», – звернувся до читачів «Нотаток» вокаліст «НЕ лізь БО вб’є» Андрій Рудик.

За його словами, надалі гурт планує продовження символічного марафону новинок, щомісяця презентуючи у мережі по одному новому синглу з майбутнього повноформатного альбому.

Українська музика: НЕ лізь, БО вб’є – Біографія

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *