НЕ лізь БО вб'є – Байкерський гімн
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

НЕ лізь БО вб’є – Байкерський гімн (Сингл)

Маємо новинку від вінничан з гурту «НЕ лізь БО вб’є» – свіжий web-сингл під назвою «Байкерський гімн», який символічно розпочав марафон прем’єр з наступного повноформатного альбому команди. Так вже склалося, що чимала кількість прихильників колективу є представниками саме байкерської культури, тому свою назву новинка отримала абсолютно невипадково.

«Близько року тому нам написала байкерська вінницька спільнота з проханням записати для них мотогімн. Можу одразу ж сказати, що в результаті вийшло це доволі легко та цікаво: струни бриніли, слова самі лягали на папір, потрібну запальну мелодію придумали також досить швидко. Та це зовсім не дивно, адже за час концертної діяльності ми всі максимально близько познайомилися з даною культурою, з цими надзвичайними людьми, бородатими дядьками у шкіряних куртках та зі світлою душею. Сподіваємося, що у нашій композиції «Байкерський гімн» кожен байкер знайде дещо своє», – кажуть музиканти «НЕ лізь БО вб’є».

Як розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Андрій Рудик, наразі гурт продовжує наполегливо працювати над новим матеріалом та планує щомісяця викладати у мережу по одній-дві композиції, які з часом сформують другий студійний альбом команди. За задумом музикантів, майбутня платівка міститиме 8-10 треків, та, вірогідно, включить у себе декілька спільних треків з іншими гуртами, назви яких поки що тримаються у таємниці.

НЕ лізь БО вб’є – Байкерський гімн

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *