Називний відмінок - Доба + кліп Джазмени
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Називний відмінок – Доба + кліп Джазмени

Тернопільський акустик-бенд “Називний відмінок” у своєму дебютному повноформатному альбомі “Доба” поєднав два різних напрямки творчості – музичний мелодизм і глибоку віршову безпосередність. Платівка вмістила в себе покладені на музику вірші української поетеси Зоряни Биндас і її персональні авторські декламації. Музиканти працювали над релізом протягом дев`яти місяців, представивши слухачам одинадцять свіжих композицій диску і збірку віршів Зоряни під назвою “Безсмертя”, які в результаті суміщення утворили літературно-музичний проект “Доба. Безсмертя“. Як зазначила фронтвумен гурту Оксана Балуцька, “Доба. Безсмертя” – це дитячі колискові, різноманітні замальовки з життя окремих особистостей і навіть містика.
Композиції альбому розміщені у зовсім невипадковому порядку, а відповідно до назви платівки і настрою – від перших сонячних променів ранку до глибокої темної ночі. Таку хронологію дуже влучно було доповнено тематичними віршами, начитаними Зоряною.
На цьому співпраця талановитих людей не могла закінчитися і дещо згодом, в рідному Тернополі, було презентовано відеороботу на пісню “Джазмени“.
Полинаючи в історію створення гурту “Називний відмінок“, варто зазначити, що датою його створення вважається листопад 2007 року. За період своєї творчої діяльності колектив неодноразово ставав лауреатом і призером багатьох великих музичних форумів і фестивалів. Гурт має в своєму гандикапі три ЕР-релізи, повноцінний акустичний альбом і два відеокліпи.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/38365647″ params=”color=454341&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *