Назарук – Межа
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Назарук – Межа (Альбом)

Друзі, хочемо вас ознайомити із творчими доробками дніпропетровського музиканта Євгена Назарука, які нещодавно склалися у дебютний сольний альбом виконавця під символічною назвою «Межа». Свіжа платівка вмістила у себе одинадцять авторських композицій, які, за словами Євгена, були написані у найрізноманітніші часові проміжки його музичної діяльності, починаючи приблизно з 2013 року.

Цікаво, що наразі Євген дещо реформував свою творчість, заснувавши гурт Vidverto, про який ми вже згадували на нашому сайті, тож цілком можливо, що диск «Межа» стане першим і останнім сольним релізом співака. Тим більше, що всі пісні Євгена увійшли до репертуару новоствореного колективу, але, звісно ж, у дещо інакшому звучанні.

Повертаючись до самого альбому «Межа», варто зазначити що він наразі знаходиться у вільному доступі в Інтернеті, але якщо ви бажаєте підтримати виконавця, у вас є можливість придбати фізичний компакт-диск Євгена Назарука під час концертів або замовивши його у соціальних мережах.

До речі, вже наприкінці цього тижня Євген Назарук та гурт Vidverto відіграють свій живий концерт на сцені київського клубу Cadillac, який ми незабаром додатково анонсуємо. Дочекайтеся деталей!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *