NAZAR YA – Падаю
Матеріали, Популярна музика, Релізи

NAZAR YA – Падаю (Сингл)

Учасник ювілейного десятого сезону телешоу «Голос країни» Назар Яцишин (NAZAR YA.), після того як успішно вразив тренера Дан Балана та й інших наставників своїм голосом, готовий вражати Україну своєю авторською творчістю. А розпочати музикант вирішив із пісні під назвою «Падаю».

«Падаю» – це перша авторська пісня, яку презентую для вас! Пісня про падіння в найприємніші почуття, про емоції, про життя, яке рухається по колу і повертає нас до забутого знову і знову. Погодьтеся, падати в почуття набагато приємніше ніж впадати у паніку. Музика здолає все», – каже Назар Яцишин.

У роботі над композицією «Падаю» Назару допомагав Михайло Питель, який виступив у ролі саунд-продюсера треку. Ця пісня має увійти до дебютної студійної платівки виконавця, яка, за задумом, носитиме назву «Літаю». Така назва не є випадковою, адже у репертуарі Назара Яцишина переважає тематика почуттів, які здатні подарувати крила, дозволити летіти над всесвітом і дарувати загалу щирі та світлі емоції.

Також зауважимо, що до пісні «Падаю» вже було відзнято офіційний кліп, який буде оприлюднений наприкінці весни поточного року. Слідкуйте за наступними новинами!

NAZAR YA – Падаю
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *