Navkolo Kola – Україна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Україна (Кліп)

Світлана Германова та гурт Navkolo Kola презентували свій третій офіційний кліп, відзнятий до пісні «Україна» з дебютного лонг-плею «Океан». Режисером даного ролику виступив Едуард Євтушенко, оператор – Ануш Ахтарнія. Також у відео використано мальовничі кадри суспільно-культурного видання Ukrainer з експедицій Україною.

Як ви вже, напевно, зрозуміли з огляду на те, що у кліпі рясно демонструється краса нашої країни, а також, звісно, виходячи з його назви, дана робота є патріотичною та світлою, але без залучення жодних кадрів військового протистояння, які так часто люблять використовувати у відео подібних напрямків українські музиканти. «Всі ми наплакалися вже вдосталь, прийшов час радіти», – коментують ролик учасники Navkolo Kola.

«Обожнюю починати зйомки на світанку! Це був атмосферний і прекрасний день, сонячний і теплий», – пише у соціальних мережах Світлана Германова.

До слова, одяг музикантів, який можна побачити у кліпі «Україна», створено українським брендом UBERLove (дизайнер Вікторія Ноженко), тим самим, який розробив для Navkolo Kola фірмові футболки та світшоти з нанесенням обкладинки дебютної платівки. Придбати цей та інший мерч гурту можна, написавши повідомлення на офіційній сторінці команди у Фейсбуці.

Українська музика: Navkolo Kola – Україна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *