Navkolo Kola – Так і живу
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Так і живу (Кліп)

Маємо для вас новинку від киян з молодого гурту Navkolo Kola – перший офіційний кліп команди до пісні «Так і живу» з дебютного студійника «Океан», виданого декілька місяців тому (ознайомитись з лонг-плеєм ви також можете на нашому сайті за наступним посиланням). Автором ідеї і режисером кліпу виступив Артем Григорян, знаний за своєю співпрацею з «Тартаком» та «Був’є» Сашка Положинського, «ТНМК», Trach, Karna та іншими. За словами режисера, ця відеоробота познайомить всіх ближче з «навколоколівцями», з усією групою, як з єдиним організмом, так і з кожним учасником окремо.

«Цей трек для дебютного кліпу ми обрали не дарма – він потужний за змістом і музикою, а також одразу задає драйвовий тон при першому знайомстві з колективом. У ролику показаний своєрідний спектр емоцій, який притаманний звичайній фразі «так і живу» – всі відтінки простого на перший погляд вислову, який може бути зовсім не простим за наповненістю і значенням», – йдеться у прес-релізі до кліпу Navkolo Kola.

Як розповіла «Нотаткам» фронтвумен гурту Світлана Гєрманова, в планах гурту на поточний календарний рік значиться екранізація ще мінімум двох пісень з дебютної платівки, а також, звісно, активна концертна діяльність. Слідкуйте за новинами!

Navkolo Kola – Так і живу

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *