Navkolo Kola – Світла і Темна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Світла і Темна (Кліп)

Кілька місяців тому учасники столичного гурту Navkolo Kola оприлюднили відеокліп «Так і живу» зі свого дебютного альбому «Океан», а сьогодні вже готові презентувати його наступника – друге за ліком відео під назвою «Світла і Темна». Якщо режисером попереднього ролика виступив Артем Григорян, то над новим відео працювали спеціалісти студії Master Film на чолі з продюсером Антоном Резніченко, а головна ідея та режисура кліпу – справа рук Анастасії Ковальчук. Цікаво, що за сюжетом роботи «Світла і Темна», вокалістка гурту Світлана Германова постає перед глядачем у більше ніж 10 різних образах, які були підібрані на основі нових колекцій від українських дизайнерів і брендів одягу: J.Perekriostova, UBERLove, Ivan Fotesko, Helena Romanova.

«Головною метою кліпу можна вважати поглиблення змісту пісні. Ми прагнули показати субособистості, які живуть в людині і їх взаємодію. Це наче парад світлих і темних планет у внутрішньому Всесвіті кожного з нас. При чому зовсім не обов’язково, що Світло завжди святкуватиме перемогу, адже Тінь теж проявляється в нас час від часу, особливо у найскладніші часи. Прийняти себе у всіх станах – ось вихід із Темряви і пряма дорога до Світла», – стверджують музиканти Navkolo Kola.

Вони також зазначили, що зовсім не планують зупинятися на кліпі «Світла і Темна» та невдовзі візьмуться за роботу над третім відео зі згаданої нами платівки. Разом з тим, звісно ж, команда продовжує працювати над новим музичним матеріалом, який з часом сформує наступний студійний лонг-плей їхньої дискографії.

Українська музика: Navkolo Kola – Світла і Темна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *