Navkolo Kola – Океан
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Океан (Сингл)

Музиканти молодого столичного гурту Navkolo Kola оприлюднили в Інтернеті свій новий потужний сингл під назвою «Океан», який став вже третьою презентованою загалу композицією з майбутнього лонг-плею команди. Окрім, власне, самої композиції, до нового синглу додається офіційне lyric video, для створення якого учасники гурту використали справжні кадри космічного простору від NASA.

Звісно, сама пісня «Океан» із всіма її поетичними метафорами оповідає зовсім не про космос, інші планети, зірки чи міжгалактичні водойми, а про дещо значно більш земне – про почуття, яке від того аж ніяк не видається менш важливим. Ви вже напевно здогадалися, що мова йде про кохання. Додамо, що запис свіжого треку відбувався на студії FDR під керівництвом Ярослава Вільчика, а за зведення матеріалу відповідав Антон Дерев’янко з Derevo Pro.

Цікаво, що дебютна повноформатна платівка Navkolo Kola матиме таку саму назву, як і свіжа презентована композиція. Учасники гурту обіцяють повідомити більш детальну інформацію щодо точної дати релізу альбому вже зовсім незабаром, тож долучайтесь до спільнот гурту у соціальних мережах і готуйтесь до скорого занурення в «Океан»!


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *