Navkolo Kola – Океан
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Navkolo Kola – Океан (Альбом)

Свого часу ми вже знайомили читачів «Нотаток» із творчістю цікавого гурту Navkolo Kola та їхнім першим офіційним синглом «Океан», а сьогодні раді вам презентувати вже цілий повноформатний альбом команди під аналогічною назвою. До свіжої платівки увійшло одинадцять авторських творів колективу включно зі згаданим синглом, слова яких написала фронтвумен гурту Світлана Гєрманова, а на музику їх поклав бас-гітарист Антон Дерев’янко, за сумісництвом саунд-продюсер студії Derevo Pro. Саме на цій студії звукозапису, до речі, і відбувалося накопичення матеріалу альбому «Океан», а його фінальне зведення здійснили спеціалісти студії FDR.

За словами учасників Navkolo Kola, усі представлені композиції мають достатньо різний настрій, проте їх об’єднує спільний драйв, нестримна рок-н-рольна енергія і, звісно ж, любов. Направленість композицій здебільшого соціальна, проте серед них є і пісні про особисті переживання. Додамо, що ґрунтовну роботу над диском було розпочато у минулому 2015 році, коли Navkolo Kola відновили свою діяльність після творчої відпустки, оголошеної у 2008 році.

Ще одним надзвичайно цікавим аспектом альбому «Океан» є спосіб його видання: реліз буде видано лімітованим тиражем на фізичних компакт-дисках, а жодна обкладинка CD не буде повторюватись! За основу обкладинок взято репортажні фотографії дизайнера Сергія Чеботарьова (студія дизайну Dorogaya), який власне і став автором ідеї оформлення диску. Окрім того, за деякий час дебютник буде видано також на вінілах і касетах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *